От днес до 20 юни спират две станции на метрото
От през днешния ден до 20 юни стопират две станции на метрото. Спирките „ Театрална “ и „ Хаджи Димитър “ по линия 3 няма да бъдат обслужвани идващите 6 седмици поради строителни действия, свързани с разширението на линията към квартал „ Слатина “.
Така придвижването на метрото по линия 3 до 20 юни ще се реализира между станциите „ Горна Баня ” и „ Орлов мост ”. Разкрива се и краткотрайна автобусна линия М3 с маршрут от площад Орлов мост до ж.к. „ Левски Г ”.
FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg
КОМЕНТАРИ




